Personeel

Bestuur

Mnr. Salie Kritzinger – Skoolhoof
Mnr. Salie Kritzinger – Skoolhoof
Mnr. Nico Wiggill - Adjunkhoof
Mnr. Nico Wiggill - Adjunkhoof
Mnr. Francois van der Merwe – Visehoof
Mnr. Francois van der Merwe – Visehoof
Mev. Rika Potgieter – Departementshoof Graad R & 1
Mev. Rika Potgieter – Departementshoof Graad R & 1
Mev. Anet Burns - Departementshoof Graad 4 & 5
Mev. Anet Burns - Departementshoof Graad 4 & 5
Mnr. Welman Lourens – Dissiplinehoof en Departementshoof Graad 6 & 7
Mnr. Welman Lourens – Dissiplinehoof en Departementshoof Graad 6 & 7
Mev. Bessie Stofberg – Opvoedkundige leiding
Mev. Bessie Stofberg – Opvoedkundige leiding
Mev. Leana Cronje – Kultuur Koördineerder
Mev. Leana Cronje – Kultuur Koördineerder

Administratiewe Personeel

Mev. Linda Maritz – Finansiële Beampte
Mev. Linda Maritz – Finansiële Beampte
Mev. Sinomi Fourie – Ontvangsdame
Mev. Sinomi Fourie – Ontvangsdame
Mev. Lynette van Deventer – Skoolsekretaresse
Mev. Lynette van Deventer – Skoolsekretaresse
Mev. Sandra Steenkamp – Bestuursontvangs
Mev. Sandra Steenkamp – Bestuursontvangs
Mev. Barbara Brink – Kassiere
Mev. Barbara Brink – Kassiere

Graad R

Mev. Helena Victor – Rooi Dinosourus
Mev. Helena Victor – Rooi Dinosourus
Mev. Hannelie Jansen – Graad R Hoof / Blou Dinosourus
Mev. Hannelie Jansen – Graad R Hoof / Blou Dinosourus
Mev. Lichélle Rademeyer – Oranje Dinosourus
Mev. Lichélle Rademeyer – Oranje Dinosourus
Mev. Edna van Vuuren – Pers Dinosourus
Mev. Edna van Vuuren – Pers Dinosourus
Mev. Jacqueline Liebenberg – Groen Dinosourus
Mev. Jacqueline Liebenberg – Groen Dinosourus
Mev. Lichélle Rademeyer – Oranje Dinosourus
Mev. Lichélle Rademeyer – Oranje Dinosourus

Graad 1

Mev. Nell-Mari Basson – Graadhoof
Mev. Nell-Mari Basson – Graadhoof
Mev. Rika Potgieter
Mev. Rika Potgieter
Mev. Andri van der Westhuizen
Mev. Andri van der Westhuizen
Mev. Adri van Niekerk
Mev. Adri van Niekerk
Mev. Selma van der Westhuizen
Mev. Selma van der Westhuizen

Graad 2

Mev. Riëtte Swanepoel – Graadhoof
Mev. Riëtte Swanepoel – Graadhoof
Mev. Denise Vorster
Mev. Denise Vorster
Me. Shani Hollenbach
Me. Shani Hollenbach
Mev. Lizanne Alberts
Mev. Lizanne Alberts
Me. Nadia Vos
Me. Nadia Vos
Me Christine van Noordwyk
Me Christine van Noordwyk

Graad 3

Mev. Karin Steyn – Graadhoof
Mev. Karin Steyn – Graadhoof
Mev. Leandra Strauss
Mev. Leandra Strauss
Mev. Sonet Engelbrecht
Mev. Sonet Engelbrecht
Mev. Rionet du Plessis
Mev. Rionet du Plessis
Mev. Carmen Hollenbach
Mev. Carmen Hollenbach

Graad 4

Mev. Tarina Smit – Graadhoof
Mev. Tarina Smit – Graadhoof
Mev. Leana Cronje
Mev. Leana Cronje
Me. Shenel Geyer
Me. Shenel Geyer
Mev Annelie Meintjies
Mev Annelie Meintjies
Mev. Alicia Dippenaar
Mev. Alicia Dippenaar

Graad 5

Mnr. Pieter Petzer – Graadhoof
Mnr. Pieter Petzer – Graadhoof
Mev. Petro van Aardt
Mev. Petro van Aardt
Mev. Estelle van Rooyen
Mev. Estelle van Rooyen
Mnr Quintin Maré
Mnr Quintin Maré
Mnr Stephan Bronkhorst
Mnr Stephan Bronkhorst

Graad 6

Me Jomari Du Plessis - Graadhoof
Me Jomari Du Plessis - Graadhoof
Me. Marlie Pringle
Me. Marlie Pringle
Mnr Eddie Oberholzer
Mnr Eddie Oberholzer
Mev. Bessie Stofberg
Mev. Bessie Stofberg
Mnr Francois Van Staden
Mnr Francois Van Staden

Graad 7

Mnr. Dian Hanekom – Graadhoof
Mnr. Dian Hanekom – Graadhoof
Me. Sumarie de Witt
Me. Sumarie de Witt
Mev. Marlene Haarhoff
Mev. Marlene Haarhoff
Mev. Marie Bisschoff
Mev. Marie Bisschoff
Mev. Antoinette Maree
Mev. Antoinette Maree

Algemene Assistente

Mnr. Herman van Deventer – Terreinbestuurder
Mnr. Herman van Deventer – Terreinbestuurder
Mev. Johanna Modisa
Mev. Johanna Modisa
Mnr. Johannes Mmametsi
Mnr. Johannes Mmametsi
Mnr. Piet Matlala
Mnr. Piet Matlala
Mev. Lydia Matlakala
Mev. Lydia Matlakala
Mev. Martha Boikanyo
Mev. Martha Boikanyo
Mev. Rose Masemole
Mev. Rose Masemole
Me. Sara Kabini
Me. Sara Kabini
Mnr. Thabang Koaemane
Mnr. Thabang Koaemane
 Mev. Virginia Mokori
Mev. Virginia Mokori
Mnr. Vuvu Mvubu
Mnr. Vuvu Mvubu

Ondersteuningsdienste

Mev. Belinda Buitendag – Mediasentrum
Mev. Belinda Buitendag – Mediasentrum
Mev. Cherine Schmidt – Skakelbeampte/Bemarker
Mev. Cherine Schmidt – Skakelbeampte/Bemarker
Mev. Lize Hattingh – Rekenaarsentrum
Mev. Lize Hattingh – Rekenaarsentrum
Mev. Marilise Gullan – Leerderondersteuning
Mev. Marilise Gullan – Leerderondersteuning

Assisstente

Anja Olivier - Graad 0
Anja Olivier - Graad 0
Danielle Roets - Graad 0
Danielle Roets - Graad 0
Jenette Schoultz - Graad 0
Jenette Schoultz - Graad 0
Sharon Botha - Graad 0
Sharon Botha - Graad 0
Simoné Greyling - Graad 0
Simoné Greyling - Graad 0
Talitha Loubser - Graad 0
Talitha Loubser - Graad 0
Danielle van Heerden - Graad 1
Danielle van Heerden - Graad 1
Bianca van Dyk - Graad 1
Bianca van Dyk - Graad 1
Charlotte Prinsloo - Graad 1
Charlotte Prinsloo - Graad 1
Megan Bouwer - Graad 1
Megan Bouwer - Graad 1
Mariëtte Hordijk - Graad 1
Mariëtte Hordijk - Graad 1
Wesley Bardone - Intersenfase (Graad 4 – 7)
Wesley Bardone - Intersenfase (Graad 4 – 7)
Bernard Erasmus - Intersenfase (Graad 4 – 7)
Bernard Erasmus - Intersenfase (Graad 4 – 7)
Henri Viljoen - Intersenfase (Graad 4 – 7)
Henri Viljoen - Intersenfase (Graad 4 – 7)
Reynardt Anderson - Intersenfase (Graad 4 – 7)
Reynardt Anderson - Intersenfase (Graad 4 – 7)
Phillip Stofberg
Phillip Stofberg