Personeel

Bestuur

Mnr. Salie Kritzinger – Skoolhoof

Mnr. Salie Kritzinger – Skoolhoof

Mnr. Nico Wiggill - Adjunkhoof

Mnr. Nico Wiggill - Adjunkhoof

Mnr. Francois van der Merwe – Visehoof

Mnr. Francois van der Merwe – Visehoof

Mev. Rika Potgieter – Departementshoof Graad R & 1

Mev. Rika Potgieter – Departementshoof Graad R & 1

Mev. Anet Burns - Departementshoof Graad 4 & 5

Mev. Anet Burns - Departementshoof Graad 4 & 5

Mnr. Welman Lourens – Dissiplinehoof en Departementshoof Graad 6 & 7

Mnr. Welman Lourens – Dissiplinehoof en Departementshoof Graad 6 & 7

Mnr. Cornel van Onselen – Departementshoof Leerderondersteuning

Mnr. Cornel van Onselen – Departementshoof Leerderondersteuning

Administratiewe Personeel

Mev. Linda Maritz – Finansiële Beampte

Mev. Linda Maritz – Finansiële Beampte

Mev. Lynette van Deventer – Skoolsekretaresse

Mev. Lynette van Deventer – Skoolsekretaresse

Mev. Sandra Steenkamp – Ontvangsdame

Mev. Sandra Steenkamp – Ontvangsdame

Mev. Barbara Brink – Kassiere

Mev. Barbara Brink – Kassiere

Mev. Mariana Steyn – Hoof Persoonlike Assistent en Finansies

Mev. Mariana Steyn – Hoof Persoonlike Assistent en Finansies

Graad R

Mev. Helena Victor – Rooi Dinosourus

Mev. Helena Victor – Rooi Dinosourus

Mev. Hannelie Jansen – Graad R Hoof / Blou Dinosourus

Mev. Hannelie Jansen – Graad R Hoof / Blou Dinosourus

Mev. Lichélle Rademeyer – Oranje Dinosourus

Mev. Lichélle Rademeyer – Oranje Dinosourus

Mev. Edna van Vuuren – Pers Dinosourus

Mev. Edna van Vuuren – Pers Dinosourus

Mev. Jacqueline Liebenberg – Groen Dinosourus

Mev. Jacqueline Liebenberg – Groen Dinosourus

Mev. Lichélle Rademeyer – Oranje Dinosourus

Mev. Lichélle Rademeyer – Oranje Dinosourus

Graad 1

Mev. Nell-Mari Basson – Graadhoof

Mev. Nell-Mari Basson – Graadhoof

Mev. Rika Potgieter

Mev. Rika Potgieter

Mev. Andri van der Westhuizen

Mev. Andri van der Westhuizen

Mev. Adri van Niekerk

Mev. Adri van Niekerk

Mev. Selma van der Westhuizen

Mev. Selma van der Westhuizen

Graad 2

Mev. Riëtte Swanepoel – Graadhoof

Mev. Riëtte Swanepoel – Graadhoof

Mev. Denise Vorster

Mev. Denise Vorster

Me. Shani Hollenbach

Me. Shani Hollenbach

Mev. Lizanne Alberts

Mev. Lizanne Alberts

Me. Nadia Vos

Me. Nadia Vos

Me Christine van Noordwyk

Me Christine van Noordwyk

Graad 3

Mev. Leandra Strauss – Graadhoof

Mev. Leandra Strauss – Graadhoof

Mev. Sonet Engelbrecht

Mev. Sonet Engelbrecht

Mev. Karin Steyn

Mev. Karin Steyn

Mev. Rionet du Plessis

Mev. Rionet du Plessis

Mev. Carmen Hollenbach

Mev. Carmen Hollenbach

Mev. Salomi Morkel

Mev. Salomi Morkel

Graad 4

Mev. Leana Cronje – Graadhoof

Mev. Leana Cronje – Graadhoof

Mev. Tarina Smit

Mev. Tarina Smit

Me. Anmareth Nel

Me. Anmareth Nel

Mev. Alicia Dippenaar

Mev. Alicia Dippenaar

Me Shenel Bouwer

Me Shenel Bouwer

Graad 5

Mev. Petro van Aardt – Graadhoof

Mev. Petro van Aardt – Graadhoof

Mev. Estelle van Rooyen

Mev. Estelle van Rooyen

Mnr. Pieter Petzer

Mnr. Pieter Petzer

Mnr Quintin Maré

Mnr Quintin Maré

Mnr Stephan Bronkhorst

Mnr Stephan Bronkhorst

Graad 6

Mev. Bessie Stofberg

Mev. Bessie Stofberg

Me. Marlie Pringle

Me. Marlie Pringle

Me. Shenel Bouwer

Me. Shenel Bouwer

Mnr Francois Van Staden

Mnr Francois Van Staden

Me Jomari Du Plessis

Me Jomari Du Plessis

Graad 7

Mnr. Dian Hanekom – Graadhoof

Mnr. Dian Hanekom – Graadhoof

Mev. Marlene Haarhoff

Mev. Marlene Haarhoff

Mev. Marie Bisschoff

Mev. Marie Bisschoff

Mev. Antoinette Maree

Mev. Antoinette Maree

Algemene Assistente

Mnr. Herman van Deventer – Terreinbestuurder

Mnr. Herman van Deventer – Terreinbestuurder

Mev. Johanna Modisa

Mev. Johanna Modisa

Mnr. Johannes Mmametsi

Mnr. Johannes Mmametsi

Mnr. Piet Matlala

Mnr. Piet Matlala

Mev. Lydia Matlakala

Mev. Lydia Matlakala

Mev. Martha Boikanyo

Mev. Martha Boikanyo

Mev. Rose Masemole

Mev. Rose Masemole

Me. Sara Kabini

Me. Sara Kabini

Mnr. Thabang Koaemane

Mnr. Thabang Koaemane

 Mev. Virginia Mokori

Mev. Virginia Mokori

Mnr. Vuvu Mvubu

Mnr. Vuvu Mvubu

Ondersteuningsdienste

Me. Anmareth Nel – Leessentrum

Me. Anmareth Nel – Leessentrum

Mev. Belinda Buitendag – Mediasentrum

Mev. Belinda Buitendag – Mediasentrum

Mev. Lize Hattingh – Rekenaarsentrum

Mev. Lize Hattingh – Rekenaarsentrum

Mev. Marilise Gullan – Leerderondersteuning

Mev. Marilise Gullan – Leerderondersteuning

Mev. Cherine Schmidt – Skakelbeampte/Bemarker

Mev. Cherine Schmidt – Skakelbeampte/Bemarker

Mnr. Eddie Oberholzer

Mnr. Eddie Oberholzer

Assisstente

Bianca van Dyk - Graad R

Bianca van Dyk - Graad R

Charlotte Prinsloo - Graad R

Charlotte Prinsloo - Graad R

Demi Weyks - Graad R

Demi Weyks - Graad R

Shauna-Lee Kahl - Graad R

Shauna-Lee Kahl - Graad R

Megan Bouwer - Graad R

Megan Bouwer - Graad R

Mariëtte Hordijk - Graad R

Mariëtte Hordijk - Graad R

Anaïs Strydom - Graad 1

Anaïs Strydom - Graad 1

Anri Marx - Graad 1

Anri Marx - Graad 1

Sheree Smit - Graad 1

Sheree Smit - Graad 1

Danelle le roux - Graad 1

Danelle le roux - Graad 1

Jeanne-Marie du Preez - Graad 1

Jeanne-Marie du Preez - Graad 1

Wesley Bardone - Intersenfase (Graad 4 – 7)

Wesley Bardone - Intersenfase (Graad 4 – 7)

Bernard Erasmus - Intersenfase (Graad 4 – 7)

Bernard Erasmus - Intersenfase (Graad 4 – 7)

Henri Viljoen - Intersenfase (Graad 4 – 7)

Henri Viljoen - Intersenfase (Graad 4 – 7)

John-William Wessels - Intersenfase (Graad 4 – 7)

John-William Wessels - Intersenfase (Graad 4 – 7)

Reynardt Anderson - Intersenfase (Graad 4 – 7)

Reynardt Anderson - Intersenfase (Graad 4 – 7)

Alexa van der Westhuizen – KDA - GSF

Alexa van der Westhuizen – KDA - GSF